Firma Es-Torr Sp. z o. o. świadczy usługi w zakresie:

 

  • napraw bieżących i przeglądów okresowych przemysłowych urządzeń chłodniczych,
  • wzorcowania komór klimatycznych, temperaturowych, solnych,
  • modernizacji komór: klimatycznych, temperaturowych, solnych, pyłowych, deszczowych.

Personel serwisowy tworzą doświadczeni pracownicy z wieloletnim stażem, wzbogaconym wiedzą zdobytą na szkoleniach u producentów komór. Serwisanci posiadają świadectwa kwalifikacji i uprawnienia niezbędne do obsługi, przeglądów i napraw wszelkiego rodzaju urządzeń chłodniczych.

Mobilność i elastyczność naszych struktur umożliwia szybkie usuwanie awarii, nawet w urządzeniach nieseryjnych, gdzie często można spotkać się z rozwiązaniami nietypowymi. W takiej sytuacji jesteśmy w stanie dobrać zamiennik lub wykonać niedostępny element w naszym warsztacie lub zlecić dorobienie potrzebnej części jednej z firm, z którymi wpółpracujemy.

Oferujemy szeroki wachlarz usług modernizacyjnych komór klimatycznych i innych urządzeń testujących z zakresu:

 

  • sterowania i automatyki (wymiana starych „sterowań” na nowoczesne układy – systemy współpracujące z komputerami i urządzeniami telekomunikacyjnymi,
  • przebudowa starych układów chłodniczych, tzw. retrofit urządzeń,
  • instalowanie modułów monitorujących pracę i stan urządzeń.

Do napraw używamy części zamiennych najwyższej jakości. Każde urządzenie po naprawie poddawane jest wielogodzinnym testom sprawdzającym. Na nasze usługi udzielamy gwarancji.

Po każdej naprawie klient otrzymuje szczegółowy raport, w którym oprócz krótkiego opisu usterki i przebiegu naprawy klient jest informowany o zaleceniach eksploatacyjnych pozwalających w przyszłości uniknąć podobnych awarii i obniżyć koszty związane z eksploatacją.