ES-Torr Sp. z o.o.


es-torr_pr

Firma Es-Torr Sp. z o.o. powstała w 2014 roku. Została założona przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem z zakresu techniki próżniowej i testującej.

Dostarczamy urządzenia najwyższej jakości, współpracujemy z uznanymi producentami z całej Europy. Świadczymy doradztwo na wysokim poziomie technicznym, swoje kwalifikacje podnosimy uczestnicząc regularnie w kursach i szkoleniach organizowanych przez naszych dostawców.

Naszym klientom oferujemy doradztwo techniczne w zakresie techniki próżniowej i testującej. Opierając się na bogatym doświadczeniu potrafimy dobrać właściwe urządzenie, spełniające potrzeby i oczekiwania klienta.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, ES-TORR sp. z o.o. zamieszcza klauzulę informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych kontrahentów i partnerów biznesowych ES-TORR sp. z o.o.. Zapraszamy do zapoznania się z jej treścią.